Reklama
Strona głowna Ogólne „Słoneczna Stacja” – wakacyjna akcja Polsatu wyrusza w Polskę!

„Słoneczna Stacja” – wakacyjna akcja Polsatu wyrusza w Polskę!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Jeśli wakacje, to koniecznie ze „Słoneczną Stacją”, która startuje już w sobotę 29 czerwca! Ekipa Telewizji Polsat przez siedem kolejnych weekendów odwiedzi najpopularniejsze kurorty nad polskim morzem i na Warmii. Na wszystkich plażowiczów czekać będzie mnóstwo atrakcji, a relacje ze „Słonecznej Stacji” będzie można oglądać w każdą niedzielę od 7 lipca o godz. 19.30 na antenie Telewizji Polsat. Gospodarzami „Stacji” będzie oczywiście niezastąpiony duet: Elżbieta Romanowska i Rafał Maserak.

Rafał, Ela i ich ekipa zawitają do 7 miast nad polskim morzem oraz na Warmii: Kołobrzeg (29-30.06.2019), Ustronie Morskie (06-07.07.2019), Jarosławiec (13-14.07.2019), Hel (20-21.07.2019), Olsztyn (27-28.07.2019), Jantar (03-04.08.2019) i Stegna (10-11.08.2019).

Nad polskim morzem króluje telewizja Polsat!

W „Słonecznej Stacji” będziemy mówić o bezpiecznych wakacjach oraz aktywnych sposobach na spędzanie wolnego czasu, szczególnie w polskich kurortach. Na miejscu oprócz prowadzących, obecni będą również influencerzy oraz gwiazdy telewizji. Dodatkowo, w ramach Słonecznej Stacji, w każdą sobotę czeka na Was plenerowe kino letnie! Nie zabraknie też atrakcji dla całych rodzin – w specjalnej strefie Plusa i Cyfrowego Polsatu będzie można wziąć udział w turnieju piłkarzyków stołowych, powstanie boisko do siatkówki oraz ścianka wspinaczkowa. W strefie bezpieczeństwa Plusa, ratownicy medyczni będą przeprowadzać profesjonalne szkolenia z udzielania pierwszej pomocy i promować prosty do zapamiętania numer ratunkowy nad wodą 601 100 100, którego znajomość może okazać się bardzo pomocna w sytuacjach zagrażających życiu.

Dzięki wykorzystaniu technologii VR, która przeniesie uczestników szkolenia do wirtualnego świata, doświadczą oni symulacji udzielania pierwszej pomocy jak w realnych sytuacjach. Plażowicze będą mogli też skorzystać ze specjalnej strefy relaksu, w której będą czekały na nich hamaki i leżaki. Partner akcji, PZU zaprasza wszystkich do Strefy Bezpieczeństwa, gdzie Niestraszki zapewnią nie tylko świetną zabawę, ale przede wszystkim będą rozmawiać z dziećmi i rodzicami, jak bezpiecznie spędzić wakacje. Dodatkowo, w specjalnym namiocie PZU Zdrowie, specjaliści będą udzielać porad w zakresie: dietetyki i dermatologii oraz zapraszać na masaż i konsultacje  z fizjoterapeutą. Spragnieni aktywnego wypoczynku będą mogli rozpocząć dzień razem z PZU, wspólną zumbą, a zakończyć go relaksacyjną jogą. Wszystko to w ramach projektu Bezpieczne Wakacje z PZU.

Cudowna zabawa nad polskim morzem z telewizją Polsat!

Atmosfera jest naprawdę fantastyczna. Pracy jest dużo, tempo czasami zawrotne, ale to dlatego, że mamy do pokazania sporo fajnych rzeczy, które dzieją się przez cały weekend w naszych „miasteczkach”. Oprócz rozmów dotyczących ważnych rzeczy – zdrowia, bezpieczeństwa podczas wakacji, chcemy też zwrócić uwagę na to, co fajne i często sami na własnej skórze testujemy te atrakcje – np. uczymy się jeździć na skuterze wodnym. Mam nadzieję, że pogoda nam dopisze i wspaniale spędzimy razem czas, a pozytywna energia naszego duetu i plażowiczów trafi też do widzów! – mówi Elżbieta Romanowska.

Uwielbiam Słoneczną Stację, bo podczas tej akcji możemy w końcu na żywo spotkać się z ludźmi, którzy widzą nas tylko na ekranach telewizorów, możemy  porozmawiać, pograć w piłkę siatkową na plaży, spędzić fajnie razem czas. Po raz drugi poprowadzimy tę akcję razem z Elą Romanowską, z którą świetnie mi się współpracuje. Nasz duet ma w sobie mnóstwo energii, którą chcemy zarażać wszystkich plażowiczów. Szykuje się świetna zabawa, dużo atrakcji sportowych, ale też rozmów o bezpieczeństwie. Do zobaczenia! – zapowiada Rafał Maserak.

Organizatorem akcji jest Telewizja Polsat.

Partnerzy Słonecznej Stacji: PZU, Plus, Cyfrowy Polsat, Energa; miasta partnerskie: Kołobrzeg, gm. Ustronie Morskie, gm. Postomino, Hel, Olsztyn, gm. Stegna.

Producentem programu jest dom produkcyjny LuLu Production.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz