Reklama
Strona głowna Wydarzenia Śmierć Zbigniewa Wodeckiego była zaskoczeniem dla wszystkich Szczery wywiad córki Zbigniewa Wodeckiego!

Śmierć Zbigniewa Wodeckiego była zaskoczeniem dla wszystkich Szczery wywiad córki Zbigniewa Wodeckiego!

od Marcin Karwoski
Reklama
Śmierć Zbigniewa Wodeckiego była zaskoczeniem dla wszystkich. Mało kto umiał poradzić sobie z śmiercią ikony polskiej sceny muzycznej. Muzyk zmarł w warszawskim szpitalu 22 maja.

Dzisiaj mijają równe dwa lata od tego tragicznego wydarzenia. Z tej okazji ukazała się rozmowa jego córki z Faktem. Katarzyna w wywiadzie wyznała, że mimo upływu już dwóch lat to pamieć o nim nie przemija.

Pracując w Fundacji im. Zbigniewa Wodeckiego zauważam, że zainteresowanie nim stale się zwiększa. Zgłasza się do nas mnóstwo piosenkarzy, którzy chcą wykonywać jego piosenki, brać udział w naszych koncertach. Nie mamy żadnych problemów ze sprzedażą biletów na wydarzenia, które organizujemy, wydajemy nowe płyty, które świetnie się sprzedają. Co roku odbywa się w Krakowie kilkudniowy festiwal poświęcony Wodeckiemu, podczas którego sale pękają w szwach. Krótko mówiąc, ludzie nadal chcą słuchać muzyki taty.- wyznała Katarzyna Wodecka-Stubbs dla “Fakt”

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz