Reklama
Strona głowna Gwiazdy Smolasty w obronie Zenka Martyniuka!

Smolasty w obronie Zenka Martyniuka!

od Damian Kowal
Reklama
Smolasty wstawił się za Zenkiem Martyniukiem! O co takiego poszło?!

Wszystko zaczęło się od sytuacji, która miała miejsce kilka dni temu. Elżbieta Zapendowska niezbyt przychylnie wypowiedziała się na temat zdolności wokalnych Martyniuka. Według niej piosenkarz śpiewa fatalnie i jest pozbawiony muzycznego talentu. Zenek nie pozostał dłużny odpowiadając, że nie ma pojęcia kim jest Elżbieta Zapendowska.

W rozmowie z serwisem przeambitni.pl Smolasty wspomniał o swoich muzycznych upodobaniach. Czy słucha zatem muzyki disco-polo?

Wiem, co się dzieje generalnie i widzę też młodych artystów, którzy idą w tę stronę. Ja osobiście nie słucham disco-polo, ale widzę, że wciąż jest to w jakimś sensie muzyka folkowa w Polsce, czyli nasza taka rdzenna, można powiedzieć w jakimś sensie.

Dodał również, że publika bawi się świetnie przy tego rodzaju muzyce i nie ma jej nic przeciwko.

Myślę, że ma jakiś swój klimat tak naprawdę Zenek Martyniuk. Teraz film chyba o nim wyszedł, tak? Przejdę się z ciekawości, no ale na pewno jest to w jakimś stopniu gwiazda rocka w klimacie disco-polo na polskim rynku i myślę, że sporo w swoim życiu odwalił ciekawych akcji. Chętnie ten film zobaczę z samego faktu, że jest po prostu śmiesznym gościem, śmiesznym pozytywnie oczywiście, a muzyki nie jestem fanem.

Co sądzicie o tej całej “potyczce” słownej?!

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kiedy ktoś kradnie Ci całe show

Post udostępniony przez Smolasty (@smolasty)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz