Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sonia Bohosiewicz w czapce i bikini! Aktorka tak dba o swoje zdrowie!

Sonia Bohosiewicz w czapce i bikini! Aktorka tak dba o swoje zdrowie!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sonia Bohosiewicz mimo tego, że trwa sezon zimowy postanowiła zadbać o swoje zdrowie wchodząc do lodowatej wody! Celebrytka również zwróciła się z prośbą do swoich fanów.

Sonia Bohosiewicz podczas tegorocznej zimy zdecydowała się na dość nietypową aktywność. Gwiazda minioną niedziele spędziła nad jeziorkiem Czerniakowskim, morsując. Mimo tego, że ta aktywność wzbudza wiele kontrowersji to jest ona bardzo zdrowa i dobrze wpływa na naszą odporność.

Sonia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje w dwuczęściowym kostiumie kąpielowym do tego wszystkiego dobrała specjalne buty oraz zimową czapkę. Gwiazda w swoim opisie poprosiła fanów aby nie zwracali uwagi na jej sylwetkę bo nie o to się rozchodzi w tym wpisie.

Nie przypuszczałam, że w niedziele nad Czerniakowskim jest taki tłum! Kto tu morsuje? Kto by zamorsował? (…) Ps. Janusz, tym razem proszę nie komentować mojego ciała, bo tu nie o nóżki i dekoldzik, a o zdrowie idzie! – czytamy w opisie.

W komentarzach ukazało się wiele bardzo miłych wpisów.

Morsuje już drugi sezon. Teraz wprawdzie dopadła mnie kontuzja, ale mam nadzieję, że w sobotę mi się uda wejść do wody.
Kobieto, jesteś niesamowita!
Podziwiam i mega szanuje wszystkie morsy

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz