Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sonia Bohosiewicz zaskakuje fanów swoim zachowaniem

Sonia Bohosiewicz zaskakuje fanów swoim zachowaniem

od Karolina Melon
Reklama
Sonia Bohosiewicz ostatnio była gościem Wojewódzkiego i Kędzierskiego. Panowie prowadzą podcast w newonce. radio. Podczas wywiadu aktorka opowiedziała o swoich występach z publicznością. Kiedy zeszła na temat osób z problemami psychicznymi to był błąd. Opowiedziała historię jednego z występów gdzie prosiła publiczność aby jeden z mężczyzn wyszedł na scenę. Kiedy to zrobił uznała go za “chorego psychicznie”.

“I wyszedł facet, i ja usłyszałam dziwny szum na widowni. Taki, którego się nie spodziewasz. Wiesz o tym, że coś jest nie tak. I wchodzi facet i widzisz, że jest chory psychicznie.
“Ojjj – dało się słyszeć reakcję prowadzących.

Bynajmniej zachowuje się jak osoba, która ma kalifikacje aby oceniać ludzi.

“No właśnie. I teraz tak. Nie możesz go zrzucić, ale domniemujesz, że ten szmer na widowni może być tym szmerem, którego byś nie chciał, czyli że on jest niebezpieczny. Bo jeżeli jest tylko umysłowo upośledzony, to ja sobie z nim poradzę – mówiła dalej.

Oliwy do ognia dolał Wojewódzki kiedy wtrącił się do rozmowy nazywając mężczyznę “Mietkiem wariatem”.

“Ten pan był cudowny i rozkoszny i to się wszystko bardzo dobrze potoczyło, ale mnie oblał w tym momencie pot, bo nawet gdyby była taka sytuacja, że Mietek wyszedł akurat na przepustkę, a wyszedł na przepustkę dlatego, że jest w szpitalu psychiatrycznym, bo zabił żonę na przykład i wszyscy ludzie by o tym wiedzieli – nikt nie ośmieliłby się powiedzieć.

Aktorka razem z dziennikarzami przekroczyła granice moralności.Fanom nie spodobało się to co powiedziała. Psycholog Anna Cyklińska również postanowiła odnieść się do całej sprawy.

“Aha, bo przeciętni pacjenci szpitalów psychiatrycznych to mordercy? Taka logika jest karygodna! Z takim myśleniem nie dziwię się, że boi się Pani osób, chorób psychicznych.

Bardzo nie ładnie zachowała się aktorka jej zachowania nie pochwalają fani.

 

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz