Reklama
Strona głowna Instagram Sophie Turner zmagała się z depresją!

Sophie Turner zmagała się z depresją!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sophie Turner swój romans z Joe Jonas zaczęła w wieku 20 lat. Jak okazuje się celebrytka trzy lata temu była w bardzo słabym stanie. Aktorka opowiedziała o tym w wywiadzie dla “Sunday Times”

Przechodziłam wtedy przez taki czas, kiedy było ze mną bardzo źle – psychicznie. A on mówił mi wtedy: Nie mogę być z tobą, jeśli sama się nie kochasz. Nie mogę patrzeć, jak kochasz mnie bardziej, niż samą siebie. I to było coś, to co on zrobił. Myślę teraz, że w pewnym sensie uratował mi wtedy życie

Sophie wyznała również, że była na celowniku od kilku lat.

Negatywne komentarze na temat mojej postaci wywołały u mnie chorobę. Leczyłam się 5, 6 lat na depresję. Rozważałam samobójstwo. Byłam absolutnie nieszczęśliwa i kompletnie rozwalona w środku. Nagle, kiedy miałam 17 lat, mój metabolizm zwolnił. Zmieniło się wszystko, nawet moja skóra. Ludzie to komentowali, a ja to wszystko czytałam – każdy komentarz zaprzątał moje myśli, to było jedyne, co miałam w głowie. Liczenie kalorii, “dzisiaj jem tylko orzeszki”… Przestałam mieć okres na rok – wtedy zdecydowałam się na terapię.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz