Reklama
Strona głowna Gwiazdy Spotkania Jennifer Aniston i Brada Pitta nie są już tajemnicą! Wiemy dlaczego para jest widywana razem!

Spotkania Jennifer Aniston i Brada Pitta nie są już tajemnicą! Wiemy dlaczego para jest widywana razem!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Brad Pitt z Jennifer Aniston to para idealna i wprost dla siebie stworzona. Fani kibicują im od czasu, gdy świat obiegła informacja o złożonym pozwie rozwodowym przez Angelinę Jolie. Tajemnicze spotkania i spacery ulicami tylko wzbudziły poruszenie i podgrzały temat związany z gwiazdami Hollywood.

Niestety większość przeżyje rozczarowanie, bowiem za tajemniczymi spotkaniami i rzekomymi„randkami” stoi najnowsza produkcja, w której wspólnie zagrają. Z informacji podanych przez portal RadarOnline wynika, że aktorzy omawiają plany związane z filmem, który pojawi się w niedalekiej przyszłości. Obecność aktora na 50 urodzinach wynikała z czystej koleżeńskiej uprzejmości, a ślub i ciąża aktorki to plotki wyssane z palca, nie mające pokrycia z prawdą.

Fani duetu Pitt i Aniston jeszcze sobie poczekają o ile w ogóle się doczekają czegoś więcej niż koleżeńskiej relacji wynikającej z obowiązków zawodowych.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez jennifer aniston (@jennifer_aniston_the_official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz