Reklama
Strona głowna Instagram Spotkanie silnych kobiet podczas festiwalu w Cannes – Grażyna Torbicka i Eva Longoria wspólnie pozują do zdjęć!

Spotkanie silnych kobiet podczas festiwalu w Cannes – Grażyna Torbicka i Eva Longoria wspólnie pozują do zdjęć!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Wielki festiwal w Cannes właśnie się rozpoczął. Światowe gwiazdy i znane twarze z różnych branży przyjeżdżają do Francji by pokazać się na czerwonym dywanie.

Festiwal Filmowy w Cannes cieszy się od wielu lat dużym zainteresowaniem. Światowe gwiazdy zbierają się w jednym miejscu by pokazać swoje stylowe kreacje i przede wszystkim błyszczeć.

Podczas tak ważnego wydarzenia nie mogło zabraknąć Grażyny Torbickiej, która od 3 lat na czerwonym dywanie “bryluje” jako ambasadorka L’Oréal Paris.

W wywiadzie dla magazynu Viva zdradziła dlaczego zdecydowała się na współpracę ze znaną marką:

Przyjrzałam się innym ambasadorkom, spodobało mi się to, że marka stawia na kobiety, które już coś w życiu osiągnęły. Przeszły różne etapy, nie są 20-latkami. Są dojrzałe. To cenne, że L’Oréal Paris nie ma bezwzględnego kultu młodości. Firma oferuje produkty dla 20-latek, ale także dla 50-latek i 60-latek. I wysuwa je na pierwszy plan

Warto przypomnieć, że współpracę z marką L’Oréal pojęła również jedna z najbardziej znanych gwiazd światowego formatu. Mowa tu o przepięknej aktorce Evie Longorii, która także pojawiła się w Cannes.

To wydarzenie sprawiło, że polska dziennikarka miała okazję poznać amerykańską gwiazdę osobiście. Obie Panie prezentowały się olśniewająco na czerwonym dywanie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Grażyna Torbicka Official (@grazyna.torbicka)

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz