Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sprostowanie skandalu w programie u Kuby Wojewódzkiego!

Sprostowanie skandalu w programie u Kuby Wojewódzkiego!

od Damian Kowal
Reklama
Czym byłaby telewizja bez skandali? Ostatnio jeden z nich “wyszedł” w TVNie. Całość tyczyła się jednego z odcinków programu Ameryka Express.
Po emisji ostatniego odcinka programu Kuby Wojewódzkiego widzowi doczekali się nareszcie komentarza dotyczącego sprawy. Do udziału w nim zaproszono uczestników wyprawy do Ameryki Południowej. Gwiazdami odcinka była para Fit Lovers. Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz są jednymi z najbardziej znanych polskich użytkowników YouTube’a.
Opisana została historia, gdy Mateusz wypowiadał się o swojej partnerce w bardzo ostrym tonie. Nie spodobał się mu wyzywający strój towarzyszki i dlatego postanowił wyrazić swoją opinię. Pamela dodatkowo wpadła w oko miejscowym. Fani wylewając falę hejtu stwierdzili, że jego wypowiedź była zbyt skandaliczna.
Para opowiedziała u Kuby jak to wyglądało z ich strony. Nie byli szczęśliwi tym, w jaki sposób montażyści pokazali widzom opisywaną sytuację.
Zdegustowana Pamela stwierdziła:

Czasem ktoś wyciągnie jedno słowo, jedno zdanie. Nagle wszyscy twierdzą, że to prawda. To było przemontowane

Według Fit Lovers wszystko wyglądało zupełnie inaczej, a to co zostało puszczone na ekranie miało zachęcić do komentowania odcinka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz