Strona głowna Ogólne Sprzeczka dwójki piłkarzy Bayernu Monachium

Sprzeczka dwójki piłkarzy Bayernu Monachium

Niemiecki dziennik “Bild” wychwycił, że w przerwie meczu Bayernu Monachium z Werderem Brema doszło do sprzeczki między Joshuą Kimmichem i Jerome Boatengiem. Bayern wygrał to spotkanie 6:1.

Pomimo prowadzenia już w pierwszej połowie było nerwowo. Kamery tego co prawda nie pokazały, ale wychwycił za to  “Bild”, który zamieścił zdjęcie sprzeczki Joshuy Kimmicha i Jerome Boatenga. Boateng w sobotę rozgrywał słaby mecz. To po jego błędzie Bayern stracił gola. “Bild” nie podaje, o co pokłócili się obaj piłkarze, ale sugeruje, że chodziło właśnie o sytuację bramkową. Obrońca Bayernu miał kilka okazji, by zablokować albo wybić piłkę Milotowi Rashicy, ale tego nie zrobił – był wyjątkowo bierny. Bierny za to nie był Kimmich, który zaraz po gwizdku kończącym pierwszą połowę ruszył w kierunku Boatenga. Piłkarze zetknęli się czołami, wydawało się, że dojdzie do bójki. Zawodników rozdzielił David Alaba. Gdyby nie interwencja austriackiego zawodnika za pewne doszłoby do dwójki zawodników.

Piłkarze Bayernu ostatecznie wygrali to spotkanie 6:1. Bohaterem meczu został Coutinho, który strzelił 3 bramki oraz zanotował 2 asysty.