Reklama
Strona głowna Gwiazdy Stacja TVN pomyliła Blankę Lipińską z inna gwiazdą

Stacja TVN pomyliła Blankę Lipińską z inna gwiazdą

od Karolina Melon
Reklama
Stacja TVN zaliczyła kolejną wpadkę. Zapewne do incydentu doszło przez pomyłkę jednak internauci szybko zauważyli wpadkę. Chodzi o Blankę Lipińską, która otrzymała wyróżnienie na Bestsellery Empiku 2019 za powieść “Kolejne 365 dni”. Stacja na swoim profilu umieściła fotorelacje z tego wydarzenia. Dziennikarze opublikowali zdjęcie znanej trenerki fitness Kasi Dziurskiej i opatrzyli podpisem, który sugeruje, że na zdjęciu jest Lipińska. Post został usunięty z Instagrama TVN-u jednak wiadomo, że w mediach nic nie ginie. Wpadkę skomentowali również właściciele profilu “Vogule Poland”.

“Nie ma to jak transmitować rozdanie nagród, gdzie nominowana jest autorka oraz współprodukować film na podstawie książki tej autorki, by ostatecznie nie wiedzieć, jak wygląda.

Instagram/blanka_lipinska

Sama zainteresowana nie odniosła się jeszcze do pomyłki.
Zapewne wydarzenie długo zostanie jej w pamięci. Miedzy innymi dlatego, że otrzymała wyróżnienie za powieść, która stała się hitem w sprzedaży w księgarniach. Drugim bardzo ważnym powodem jest głośna afera z seksistowskim żartem fotoreportera pod jej adresem. Jak by było mało na koniec stacja pomyliła ją z inną gwiazdą, ale każdy ma prawo się pomylić.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz