Reklama
Strona głowna Gwiazdy Stan Kirsch nie żyje!

Stan Kirsch nie żyje!

od Marcin Karwoski
Reklama




Stan Kirsch popełnił samobójstwo 11 stycznia. Tą przykrą informacje potwierdziła jego bliska rodzina przez publikacje na jego Facebooku oświadczenie.

Stan Kirsch znany dla większej ilości osób z serialu “Nieśmiertelny”, popełni samobójstwo. Do dziś nikt nie zdradził jaka była przyczyna tej tragedii. O jego odejściu poinformowała rodzina wydajać oświadczenie na Facebooku.

Informacja na temat śmierci Stana Kirscha ukazała się we wtorek rano na jego Facebooku. Te przykrą wiadomość potwierdziła jego bliska rodzina wydając oświadczenie.

Drodzy przyjaciele, 11 stycznia w tragicznych okolicznościach straciliśmy naszego umiłowanego Stana Kirscha” – czytamy na jego Facebooku.

Poruszający wpis równie udostępniła jego żona. Kobieta postanowiła podziękować wszystkim za słowa wsparcia od wszystkich.

Chcę podziękować wszystkim za okazaną miłość i wsparcie. Nie byłam w stanie odpowiedzieć na wszystkie SMS-y, połączenia, e-maile, ale przeczytałam i wysłuchałam każdy z nich. Czuję się otoczona miłością i jestem na zawsze wdzięczna każdemu z Was.

Warto dodać, że aktor w dniu śmierci miał skończone 51 lat. Grał on min. w takich produkcjach jak :. “Sprawy rodzinne”, “Szpital miejski” lub “Nieśmiertelny”

 

Zespół Begio również składa kondolencję oraz słowa wsparcia dla najbliższych.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz