Reklama
Strona głowna Gwiazdy Stylizacje Beaty Kozidrak w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

Stylizacje Beaty Kozidrak w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”.

od Robert Kowalczyk
Reklama
Już dziś kolejny odcinek programu “Śpiewajmy razem. All Together Now”, w którym kapitanką stuosobowego jury jest Beata Kozidrak. Artystka od lat zaskakuje swoimi kreacjami podczas koncertów i nie boi się modowych eksperymentów, o czym przekonaliśmy się również w programie. Jej stroje zawsze przykuwają uwagę. Zobaczcie, jak Beata Kozidrak prezentowała się w 6 odcinkach.

Za wszystkie kreacje Beaty Kozidrak w programie odpowiada stylistka Klaudia Gołębiowska:

Z Beatą współpracujemy od ponad roku. Jestem odpowiedzialna zarówno za stylizacje na scenę, sesje zdjęciowe, jak i do programów telewizyjnych. Innymi prawami rządzi się scena, a zupełnie innymi telewizja.

Czym kierowała się stylistka współtworząc sceniczny wizerunek Beaty i jakie marki wybierała, przygotowując stylizacje?
Zaprzyjaźnione marki i projektanci często tworzą kreacje specjalnie dla Beaty.

W stylizacjach Beaty wracam do ponadczasowej klasyki. Mocnym akcentem są zawsze buty – bardzo długie i wysokie szpilki. Do dwóch odcinków dodatki zamówiłyśmy z Amsterdamu, a w finałowym odcinku Beata pojawi się w obłędnych szpilkach z najnowszej kolekcji Christiana Louboutina, sprowadzanych specjalnie na tę okazje z Anglii. W każdym odcinku chciałyśmy opowiedzieć inną historię i pokazać Beatę z innej strony. Uwielbiamy bawić się modą i co najważniejsze – bardzo dobrze nam się współpracuje, a to ułatwia pracę i daje wiele możliwości.

Kolejny odcinek programu „Śpiewajmy razem. All Together Now” już w środę o 20:30 w Polsacie!

fot. Polsat

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz