Reklama
Strona głowna Gwiazdy SuperPies: Agnieszka Włodarczyk i Darek Kuźniak na spacerze ze swoimi psami!

SuperPies: Agnieszka Włodarczyk i Darek Kuźniak na spacerze ze swoimi psami!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Przed nami szósty odcinek programu „SuperPies”. Po raz kolejny odwiedzimy Darka Kuźniaka i podejrzymy, jak w nowym domu odnajduje się suczka adoptowana przez kucharza kilka tygodni temu. Darek wybierze się również na spacer z Agnieszką Włodarczyk i jej suczką Tosią, którą aktorka przygarnęła ze schroniska cztery lata temu.

W tym odcinku poznamy także psa Gringo, którego problemem jest nagminne szczekanie na każdy dźwięk dochodzący zza drzwi mieszkania – szczególnie dźwięk dzwonka. Jest to uciążliwe zarówno dla właścicieli, sąsiadów jak i dla samego psa. Czy behawiorystce Anecie Awtoniuk uda się pomóc temu małemu złośnikowi oraz jakie rady dla Darka będzie miała Agnieszka?

Odpowiedzi na te wszystkie pytania już w kolejnym odcinku programu „SuperPies” w sobotę 6 kwietnia o 17:45 w Polsacie!

Reklama
2 komentarze
0

Zobacz również

2 komentarze

Kalina 23 kwietnia 2020 - 14:41

Jak radzicie sobie z ciągłym uciekaniem zwierząt? Mój pies regularnie, kilka razy w tygodniu ucieka z podwórka. Boję się, że kiedyś nie wróci. Myślałam o takiej opcji- https://www.calmean.com/produkty-calmean/pet-tracker/ Myślicie, że się sprawdzi?

Napisz
Ela 21 sierpnia 2020 - 10:13

Czy nie macie obaw, że Wasze psy Wam uciekną? Ja ciągle się oto boję, dlatego myślę o lokalizatorze, np: https://www.calmean.com/produkty-calmean/pet-tracker/ Przymocowanie go do obroży pomoże w znalezieniu psa, w sytuacji, gdy ten ucieknie.

Napisz

Zostaw komentarz