Reklama
Strona głowna Gwiazdy Susan Sarandon miała wypadek!

Susan Sarandon miała wypadek!

od Marcin Karwoski
Reklama
Susan Sarandon na swoim instagramie zdradziła, że miała wypadek. Aktorka w swoi wpisie poinformowała również jakie obrażenia odniosła. “Wstrząs mózgu, złamany nos, stłuczone kolano”. 

Susan jest znaną aktorką z Hollywood. Gwiazda zdobyła w swoim życiu Oskara za film “Przed egzekucja”. Aktualnie celebrytka spełnia się w roli działaczki społecznej. Aktorka nadal cieszy się sympatiom od swoich obserwujących.

Susan Sarandon miła wypadek. Gwiazda na swoim instagramie o wszystkim poinformowała za pośrednictwem wpisu. Celebrytka zdradziła, że przez ten incydent nie mogła wystąpić na wiecu politycznym senatora Partii Demokratycznej Berniego Sandersa.

Mały poślizg i wstrząs mózgu, złamanie nosa, uderzenie w kolano. Wygląda na to, że jutro nie będę mogła spotkać się z ludźmi w New Hampshire z senatorem Sandersem. Naprawdę przepraszam, że przegapię tę okazję… – czytamy w opisie opublikowanej fotografii przez Susan.

Warto zauważyć, że Susan mimo poturbowanej twarzy nie wstydzi się pokazać w internecie. Zdaniem wielu należy jej się ogromy szacunek za dystans do samej siebie. Zespół Begio.pl życzy jej szybkiego powrotu do zdrowia!.

 

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz