Reklama
Strona głowna Gwiazdy “Świat według Kiepskich” bez udziału Mariana Paździocha

“Świat według Kiepskich” bez udziału Mariana Paździocha

od Karolina Melon
Reklama
Popularny serial” Świat według Kiepskich” kojarzy nam się między nimi z aktorem Ryszardem Kotysa.

W ostatnim czasie ukazała się informacja o złym stanie zdrowia aktora. Ryszard Kotys gra w serialu od 20 lat. Wciela się w rolę Mariana Paździocha . Jego postać jest skąpa i złośliwa w życiu zawodowym jest bardzo lubianym aktorem.

Okazuje się, że problemy zdrowotne zmuszają Kotysa do rezygnacji z granej roli. Z portalu “Super Seriale”, dowiadujemy się że aktor 87 l. jest poważnie chory i wymaga opieki wykwalifikowanej opiekunki. “Pojawiają się też plotki, że jego żona zatrudniła opiekunkę, bo Kotys nie może sam wykonywać podstawowych czynności – podaje “Super Expess”.

Nie każdy wie, że Kotys na początku miał zagrać główną rolę. Nie dostał jej ze względu na swój wiek. “Wiadomo było, że ma być sąsiadem. Na początku miałem propozycję, by zagrać postać Ferdka Kiepskiego, ale autorzy się trochę pomylili. Okazało się, że tak jak mnie pamiętali, to myśleli, że jestem dużo młodszy, a Ferdek jest ojcem rodziny i ma dzieci. Nie wiedziałem jak rozstrzygnie się moja rola, patrzyłem na wszystko z pewnym niepokojem. Wspólnie ze scenarzystami i reżyserem doszliśmy do tego, że Paździoch stał się taką wyrazistą postacią – powiedział Kotys w rozmowie z portalem wp.pl. Teraz rola Mariana Paździocha zostanie zastąpiona synem sąsiada. Gra ją od niedawna Sławomir Szczęśniak.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz