Reklama
Strona głowna Muzyka Światowy producent inwestuje w polskiego muzyka! Pierwsza Eurowizyjna propozycja!

Światowy producent inwestuje w polskiego muzyka! Pierwsza Eurowizyjna propozycja!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Norbert Legieć oficjalnie swoją karierę muzyczną rozpoczął w maju br., dziś powraca z kolejnym utworem oraz teledyskiem pt. “Learn to let go”. Nowa produkcja Norberta jak wyznał sam zainteresowany zostanie wysłana na konkurs Eurowizji. Wsparli go oraz zachęcili do tego pomysłu współpracownicy światowego Artysty Martina Garrixa, producenci: Justin Mylo oraz Mesto.

Norbert Legieć nowa gwiazda muzyczna!

Zarówno tekst, jak i muzyka “Learn to let go” zostały stworzone przez Norberta. Za mix oraz mastering odpowiada znany już w świecie muzyki ze współpracy m.in. z Edytą Górniak, Cleo: Jarosław “Jaro” Baran.

Norbert Legieć został zauważony przez holenderskich producentów muzycznych współpracujących ze światową gwiazdą Martinem Garrixem: Justina Mylo oraz Mesto. Tym samym miał możliwość nauki tworzenia muzyki w profesjonalnym studio. Dzięki tym warsztatom, powstały 4 single Norberta wydane kolejno w maju, lipcu, październiku oraz singiel, który swoją premierę miał kilka dni temu. Jest to pierwsza sytuacja w Polsce, kiedy to tak młody chłopak został zauważony przez tak wysoko postawionych producentów muzycznych. Pokazuje to, iż warto działać w sieci, chwalić się swoim talentem/dokonaniami, ponieważ można zostać zauważonym przez światowe gwiazdy.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz