Reklama
Strona głowna Ogólne Świetny mecz Wilfredo Leona!

Świetny mecz Wilfredo Leona!

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Siatkarze Sir Safety Conad Perugia wygrali 3:1 z Kioene Padova w szóstej kolejce ligi włoskiej. Najlepszy na boisku był reprezentant Polski, Wilfredo Leon, który swoją grą zapewnił drużynie zwycięstwo, a Vitalowi Heynenowi spokój. Trener polskiej kadry prowadzący zespół z Perugii ostatnio był krytykowany przez prezesa klubu.

“Nie oglądaliśmy Perugii, którą znamy od lat. Nic nie idzie dobrze” – po jednym z ostatnich meczów Sir Safety Conad Perugia mówił prezes włoskiego zespołu, Gino Sirci. Dla jego drużyny początek siatkarskiego sezonu nie należy bowiem do udanych. W pięciu pierwszych kolejkach siatkarze Vitala Heynena ponieśli dwie porażki, przez które zajmowali piąte miejsce w tabeli, ze stratą ośmiu punktów do lidera.

Szóste starcie Sir Safety Conad przyniosło jednak przełamanie. Tak dobrego meczu w tym sezonie jego siatkarze jeszcze nie zagrali. Najbardziej błyszczał Wilfredo Leon – reprezentant Polski. 26-latek zdobył aż 23 punkty (19 z ataku, 3 z zagrywki i 1 blokiem), prowadząc kolegów do zwycięstwa. Dzięki wygranej drużyna Heynena, awansowała na 4. miejsce w tabeli.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz