Reklama
Strona głowna Ogólne Świętowanie urodzin zakończone brakiem gry

Świętowanie urodzin zakończone brakiem gry

od Bartek Robaczkowski
Reklama
Obrońca Martin Hinteregger niespodziewanie nie wystąpił w poniedziałkowym meczu Polska – Austria 0:0 w ramach eliminacji Euro 2020. Jak się okazało, powodem jego nieobecności były zbyt hucznie świętowane przez niego urodziny.

Hinteregger jest etatowym reprezentantem Austrii. Zawodnik wystąpił w piątkowym meczu z Łotwą, który to Austria wygrała 6:0. Później niespodziewanie nie wystąpił w meczu z Polską. Jak się okazało, zawodnik nie wrócił w sobotę do hotelu o ustalonej ze sztabem trenerskim godzinie. Piłkarz wrócił o wczesnym poranku, ponieważ świętował swoje 27. urodziny. Jak piszę austriacki “Kleine Zeitung” obrońca miał lekkie problemy ze złapaniem równowagi.

Trener reprezentacji skomentował całą sytuację tak: “Ze względu na wagę meczu z Polską musieliśmy w pełni skupić się na aspekcie sportowym. Sprawę Hintereggera rozwiązaliśmy wewnątrz kadry. Martin zrozumiał swój błąd i przeprosił”. Winny skomentował to tak: “Świętowałem urodziny i przekroczyłem granicę. Przeprosiłem trenera, sztab szkoleniowy i kolegów za swoje zachowanie”.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz