Sylwester Wilk, gwiazda nowego show Ninja Warrior Polska miał wypadek, w wyniku którego stracił nogę!

Instagram / wilktrenuje

Sylwester Wilk, który jest uczestnikiem nowego programu Ninja Warrior Polska w wyniku wypadku stracił nogę! Co takiego stało się dokładnie?! Sylwester jest uczestnikiem, którego zobaczycie w drugim odcinku sportowego show.

Na swoim Instagramie opisał szczegóły koszmarnego wypadku, który miał miejsce jeszcze przed premierą programu.

Wypadek miał miejsce na Warszawskiej Tamce, nad Wisłą w okolicy Centrum Nauki Kopernik. […] Była to 3pasmowa droga jednokierunkowa wiec dla bezpieczeństwa zjechalem na lewy pas oddalajac sie od potencjalnego zagrożenia. Niestety gdy bylem juz dosc blisko samochod odbil nagle w lewo i w ułamku sekundy zmienil pas ustawiajac sie prostopadle do kierunku jazdy. Nie bylo gdzie uciekać. […] Pierwszą rzeczą jaką zobaczyłem byla moja noga. Zerwana prawie całkowicie na wysokości stawu skokowego. […] Niestety w szpitalu nie udało się uratować nogi. Trzeba było ją amputowac pod kolanem.

Informacja o wypadku dotarła także do prowadzącej program Aleksandry Szwed. Na swoim profilu w związku ze sprawą napisała:

Gdy zaledwie dwa tygodnie temu przemierzał tor Ninja Warrior płakałam po raz drugi. Patrząc na emocje, łzy jego mamy, na ogrom miłości w jej oczach, sama nie mogłam powstrzymać wzruszenia.❤️ […] Teraz proszę Was o pomoc dla jednego z MOICH fantastycznych wojowników 🙏❤️Niech jego siła determinacji i Wasze ogromne serducha sprawią, że niemożliwe stanie się możliwe #razemdlawilka ❤️

W szpitalu poszkodowanego odwiedził również Alan Andersz, który na swoim Instagramie zachęcił do pomocy:

Co za siła tego dzika! Dlatego teraz do Was prośba:) znacie mnie trochę i wiecie jakie mam podejście do życia. Pomóżmy Wilkowi zebrać na protezę bo skubany na to zasługuje! Do celu zostało około 30tys. Wrzucajcie chociaż po złotówce! Dużo nas tu!! Miłego dnia wszystkim!!:))

Grunt to się nie poddawać i jak sam Sylwester napisał: zawsze walczyć do końca.

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version