Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sylwia Bomba wspomniała swoje zaręczyny!

Sylwia Bomba wspomniała swoje zaręczyny!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sylwia Bomba ostatnio udzieliła bardzo ciekawego wywiadu dla magazynu “Party”. Gwiazda podczas rozmowy wspomniała o swoich bardzo oryginalnych zaręczynach.

Sylwia Bomba przez wiele osób jest znana głównie z programu “Gogglebox przed telewizorem”, w którym występuje już od samego początku, czyli od prawie 6 lat. Gwiazda również prowadzi bardzo aktywny profil na swoim instagramie, który obserwuje aktualnie ponad 609 tysięcy osób. Celebrytka bardzo chętnie dzieli się z nimi swoim życiem prywatnym jak i zawodowym.

Tym razem Sylwia podczas rozmowy z magazynem “Party” zdradziła, że jej oświadczyny były bardzo oryginalne. Celebrytka wyznała, że jej ukochany podczas wręczania pierścionka stał w crocsach i bokserkach oraz marynarce.

Nie mogłam się doczekać, kiedy zobaczę pierścionek, więc Jacek dał mi go tak, jak stał, czyli w crocsach i bokserkach, ale włożył marynarkę i oświadczył mi się przed telewizorem. Potem w pełnym garniturze, z bukietem kwiatów w dłoni oficjalnie poprosił mnie o rękę- zdradziła Sylwia podczas rozmowy z magazynem “Party”.

Warto również dodać, że celebrytka zdradziła, że zakochała się w swoim wybraku od pierwszego wejrzenia, a 14-letnie różnica wieku im wcale nie przeszkadzała.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz