Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sylwia Grzeszczak tajemnicza jak zawsze tym razem jako blondynka

Sylwia Grzeszczak tajemnicza jak zawsze tym razem jako blondynka

od Karolina Melon
Reklama
Sylwia Grzeszczak to jedna z niewielu wokalistek, która bardzo mocno dba o swoją prywatność. O jej żuciu prywatnym w zasadzie nie wiemy nic a już na pewno niewiele. Ostatnią krążą plotki o drugiej ciąży wokalistki jednak Sylwia do tej pory tego nie z komentowała. Jedyne co ujawniła to kilka faktów dotyczących pracy nad  nowym teledyskiem np. na potrzeby teledysku musiała zmienić kolor włosów. Sylwia w programie TVN Pytanie na Śniadanie zapytana o ciąże odpowiedziała.

“Jesteś zakręcona, czy to oznacza, że w twoim życiu też coś się zakręciło?

“W moim bardzo dużo się dzieje i dużo jest takich zakręconych sytuacji, od rana do wieczora. Zwłaszcza ostatnio, przy wydawaniu singla – nie dała się podejść Grzeszczak.

“Ale jeśli chodzi o życie prywatne, no bo nie możemy uciec od tego tematu. Były plotki, pojawiły się informacje. Pytam ciebie jak matka matkę: czy możemy cieszyć się razem z tobą? – dociekała prowadząca.

“Nic wam nie powiem. Jedno jest pewne: ja zawsze chronię swojej prywatności, skupiam się tylko na muzyce. Zawsze sprawia mi to najwięcej radości i czy jestem w ciąży, czy będę – czas pokaże – odpowiedziała.

Sylwia jak zawsze tajemnicza nic nie zdradziła pozostaje czekać .

Materiały prasowe

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz