Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sylwia Juszczak pochwaliła się zdjęciem z córka!

Sylwia Juszczak pochwaliła się zdjęciem z córka!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sylwia Juszczak ostatnio na swoim instagramie bardzo miło zaskoczyła swoich fanów. Celebrytka bowiem pochwaliła się wspólnym zdjęciem z córką. Warto dodać, że fotografię wykonał jej mąż, Mikołaj Krawczyk.

Sylwia Juszczak w 2019 roku przywitała na świecie swoje trzecie dziecko. Konstancja jest owocem jej udanego związku z Mikołajem Krawczykiem. Aktorka należy do grona celebrytek, które bardzo chętnie publikują nowe zdjęcie ze swoimi dziećmi. Tak i stało się tym razem, gwiazda na swoim instagramie pochwaliła się nową fotografią na której jest z córką.

Sylwia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Celebrytka na opublikowanej fotografii pozuje ze swoją córka. Warto dodać, że do zrobienia tego ujęcia wykorzystali oni cudowne tło łąki.  Gwiazda również w opisie zdradziła, że zdjęcie wykonał jej mąż, Mikołaj Krawczyk.

Matka i córka ❤ oczami taty i męża miłość @mikolaj_krawczyk_official #familytime #mążiżona #córka #synowie #love #wieś #odpoczynek – czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Pięknie. Córcia, jaki pucuś fajny. Pozdrawiam.

Dwie piękne dziewczyny.

Fajne dziewczyny. Super fotka

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz