Reklama
Strona głowna Gwiazdy Sylwia Przybysz pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani dopytują kolejnej ciąży!

Sylwia Przybysz pochwaliła się nowym zdjęciem, a fani dopytują kolejnej ciąży!

od Marcin Karwoski
Reklama
Sylwia Przybysz ostatnio na swoim instagramie pokazała, jak wypoczywa na balkonie. Internauci zwrócili uwagi na jej brzuszek. Fani podejrzewają, że artystka może być w drugiej ciąży.

Sylwia Przybysz trzy miesiące temu została pierwszy raz mamą. Gwiazda na świecie powitała córkę- Pole. Młoda wokalistka bardzo chętnie pokazuje pociechę. Tym razem na swoim profilu pochwaliła się zdjęciem, które wywołało bardzo dużo emocji. Internauci dopatrują się drugiej ciąży.

Sylwia na swoim instagramie pochwaliła się nowym zdjęciem. Gwiazda na dodanym zdjęciu pozuje w bujanym fotelu. Celebrytka ma na sobie sukienkę w kratkę. Według niektórych to właśnie ta stylizacja podkreśliła jej kształty po ciąży. Jednak niektóre fani zaczęły dopytywać o druga ciążę.

Miłego dnia- czytamy w opisie opublikowanej fotografii.

View this post on Instagram

Miłego dnia 🤗❤️

A post shared by Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz) on

Internauci w komentarzach nie ukrywali zaskoczenia.

Co do brzuszka po ciąży, nic dziwnego, że często się utrzymuje jakiś czas, bo przez tyle długich miesięcy zachodzą w naszym organizmie zmiany, które nie wrócą do normy w ciągu paru tygodni
Zapewniam Cię, że po ciąży jeszcze przez jakiś czas widać brzuszek. Ale na tym zdjęciu nie widać akurat nic.

Syliwa na jeden komentarz odpowiedziała i rozwiała wszystkie wątpliwości.

Może oczywiście, natomiast urodziłam niecałe trzy miesiące temu. W pierwszej ciąży brzuszek zaczął mi się pojawiać w piątym-szóstym miesiącu. Co nie zmienia faktu, że nie wypada o to pytać

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz