Reklama
Strona głowna Gwiazdy Syn Alicji Bachledy-Curuś spotkał się z Angeliną Jolie!

Syn Alicji Bachledy-Curuś spotkał się z Angeliną Jolie!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Henry Tadeusz miał zaszczyt poznać jedną z największych gwiazd Hollywood. W internecie huczy o tym, że nową partnerką Colina Farrella jest Angelina Jolie. Gwiazda ostatnio doczekała się rozwodu z Bradem Pittem, dlatego może ruszyć do przodu.

Tajemniczy milioner nie był znany ani widziany. Za to na radarze wypatrzono „widocznego” dla oka przystojniaka o irlandzkich korzeniach – Colina Farrella. Coraz więcej informacji wypływa, a media bacznie składają „puzzle”, które wystarczy poukładać w jedną całość.

Relacja Colina z Angeliną przeszła już na poważny tor do tego stopnia, że aktor przedstawił synowi swoją wybrankę.

Z informacji podanych przez amerykańską prasę wynika, że Henry Tadeusz spotkał się z Angeliną Jolie. Chłopak bardzo polubił aktorkę, a to może nie spodobać się matce – polskiej aktorce Alicji Bachledzie-Curuś.

Nowa miłość ojca, nowa rodzina Henry’ego a co za tym idzie wychowywanie go przez Jolie. To brzmi wygląda poważnie, ciekawe czy tak samo wyglądałoby z perspektywy Alicji.

Alicja Bachleda-Curuś jak na razie nie wypowiedziała się na ten temat, a bardzo chcielibyśmy dowiedzieć się jakie jest jej stanowisko w tej sprawie.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz