Reklama
Strona głowna Ogólne Syn Angeliny Jolie pożałował swojej dezycji. Czy zrezygnuje ze studiów

Syn Angeliny Jolie pożałował swojej dezycji. Czy zrezygnuje ze studiów

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Maddox najstarszy syn Angeliny Jolie i Brada Pitta zdecydował się na studia w Korei Południowej. Chęć studiowania na Uniwersytecie Yonsei, z dala od rodziny i bliskich musiało być dla niego trudnym wyzwaniem. Sama Angelina Jolie wspiera swojego syna w podejmowanych decyzjach.

Uniwersytet w Korei, na którym zdecydował się studiować Maddox to bardzo dobra uczelnia, mająca nowoczesną wizję edukacji. A przede wszystkim stawiająca na innowacyjność. Niestety jak każda uczelnia zmaga się z problemami związanymi ze studentami, którzy kontynuują edukację.

Z doniesień podanych przez portal Radar Online wynika, że na uczelni Maddox’a dochodzi do zażywania narkotyków. Studenci używają zaszyfrowanej aplikacji by zdobyć nielegalną substancję. Co więcej, niektórzy z nich mają problemy z uzależnieniem od picia, palenia a nawet komputera.

Syn Jolie i Pitta jest traktowany tak samo jak pozostali uczniowie, nie ma tam mowy o specjalnym traktowaniu.

Maddox już żałuje, że poszedł do tej szkoły. Nie tak wyobrażał ją sobie

Natomiast jeśli chodzi o Angelinę Jolie to jest spokojna o syna. Wśród wszystkich problemów, związanymi z wyzwaniami, z którymi musi się zmierzyć Maddox, jest pewna. że będzie on podtrzymywał wartości, których się nauczył.

Instagram/xx_efu

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz