Reklama
Strona głowna Gwiazdy Syn Danuty Holeckiej zalegalizował swój związek

Syn Danuty Holeckiej zalegalizował swój związek

od Karolina Melon
Reklama
Danuta Holeckato szefowa i prowadząca Wiadomości w TVP. W życiu prywatnym jest osobą bardzo wierzącą i  mamą dwóch synów , którzy są bliźniakami .

Nie wiadomo czy to poglądy mamy ,czy miłość ,ale w ubiegły weekend Holecka miała powody do radości.

Jeden z synów wziął ślub w jednym z warszawskich kościołów . Po ceremonii młoda para z rodziną udała się do odległego o kilka kilometrów hotelu.

“Fizycznie są podobni, choć Stefek, starszy o dwie minuty, jest trochę potężniejszy. Charakterami się różnią, inaczej się też ubierają. Stefek woli rzeczy luźne, a Julek obcisłe. Pierwszy jest bardzo pracowity, solidny, a drugi dopiero jak ma nóż na gardle, to zakasuje rękawy – mówiła Holecka w 2016 roku w rozmowie z “Dobrym Tygodniem”.

Wiadomo ,że oboje ukończyli medycynę ,ale karierę zaczynają w Warszawie.

“Śląsk nie do końca im odpowiadał. Nie potrafili się tam zaaklimatyzować. Gdy odwiedzali nas w Warszawie i odwoziliśmy ich z mężem na dworzec, widziałam, jak bardzo to przeżywali. Byli smutni, bo nie chcieli tam wracać. Niejednokrotnie podkreślali, że to tylko ich tymczasowy adres. (…) Gdy tylko zorientowaliśmy się z mężem, że można przenieść ich do Warszawy, nie wahaliśmy się – mówiła Holecka jakiś czas temu w rozmowie z magazynem “Świat i ludzie”.

Materiały prasowe

Reklama
1 komentarz
0

Zobacz również

1 komentarz

Kacper 13 kwietnia 2020 - 12:44

no to mega tv pisiora zapewne się wykosztowała, ma z czego płacić

Napisz

Zostaw komentarz