Reklama
Strona głowna Gwiazdy Syn króla Disco Polo Martyniuk żałuje swojej decyzji

Syn króla Disco Polo Martyniuk żałuje swojej decyzji

od Karolina Melon
Reklama
Syn Zenka  Martyniuka jeszcze niedawno żądał rozwodu z żoną Eweliną. Obrzucił błotem żonę orz całą jej rodzinę.Teraz twierdzi ,że bardzo żałuje i deklaruje o swojej zmianie. W rozmowie z “Super Expresem” mówi ,że jest mu bardzo przykro i nie będzie żadnego rozwodu.

“Nie będzie żadnego rozwodu. Zrobię wszystko, żebyśmy byli razem. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ewelina przyjedzie 1 sierpnia na moje 30. urodziny. Już nie mogę się doczekać spotkania. Teściów też serdecznie zapraszam. Jestem z nimi w kontakcie. Powiedziałem ostatnio trochę przykrych słów. Alkohol namieszał mi w głowie i wyszło jak wyszło. Nienawidzę alkoholu. Już po niego nie sięgnę. Będę walczył o rodzinę – wyznał Daniel.

Syn Martyniuka ma ogromne postanowienie czy można mu wierzyć i czy dotrzyma słowa.

“Rozmawiamy z Eweliną o naszej przyszłości. Z miłości do żony usunąłem konto na Instagramie. Ewelina poprosiła mnie o to i o to, bym odstawił alkohol. Dla niej i dla naszej córki wytrwam w trzeźwości i będę najlepszym mężem – deklaruje w rozmowie z tabloidem.

Ciekawa również jest zmiana uczuć Daniela ponieważ tak niedawno uważał ,że żona złapała go na dziecko.

“Mam najpiękniejszą żonę na świecie. Nie znam piękniejszej kobiety. Chcę, żebyśmy razem wychowywali Laurę. Może zamieszkamy na jakiś czas w Koninie. Ewelina jest młoda, więc nie dziwię się jej, że chce być bliżej swojej mamy. Pracujemy już nad poprawą naszych relacji – powiedział “Super Expressowi”.

Obecnie syn Martyniuka chce wszystko zacząć od początku.

“Robiłem Ewelinie na złość. Nigdy w życiu nie powinienem powiedzieć o żonie słów, które padły w filmikach. Wstyd mi za moje zachowanie. Chcę zacząć wszystko od nowa…

Czy syn króla disco polo rzeczywiście się zmieni trzymamy kciuki.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz