Syn Zenka Martyniuka żałuje!

Instagram-zenon_martyniuk_fanpage

Syn Zenka Martyniuka całkiem niedawno ogłosił w mediach, że chce rozwodu. Celebryta teraz zmienił swoje zdanie. Twierdzi, że alkohol namieszał mu w głowie.

Syn króla disco polo w ostatnim wywiadzie z Super Expressem wykazał ogromną skruchę. Wyznał, że chce walczyć o swoją, zonę. Jednak Twoje Imperium doniósł, że do sądu wpłynął już wniosek o rozwód, który złożyła jego żona.

Nie będzie żadnego rozwodu. Zrobię wszystko, żebyśmy byli razem. Wierzę, że wszystko będzie dobrze. Ewelina przyjedzie 1 sierpnia na moje 30. urodziny. Już nie mogę się doczekać spotkania. Teściów też serdecznie zapraszam. Jestem z nimi w kontakcie. Powiedziałem ostatnio trochę przykrych słów. Alkohol namieszał mi w głowie i wyszło jak wyszło. Nienawidzę alkoholu. Już po niego nie sięgnę. Będę walczył o rodzinę- wyznał.

Syn Zenka w dalszej części powiedział, że postanowił poprawę swojego zachowania.

Rozmawiamy z Eweliną o naszej przyszłości. Z miłości do żony usunąłem konto na Instagramie. Ewelina poprosiła mnie o to i o to, bym odstawił alkohol. Dla niej i dla naszej córki wytrwam w trzeźwości i będę najlepszym mężem

 

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version