Reklama
Strona głowna Ogólne Szalony wieczór Adele i Jennifer Lawrence

Szalony wieczór Adele i Jennifer Lawrence

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
W show biznesie podobno nie istnieje coś takiego jak przyjaźń, a jeśli do niej dochodzi to trwa przez lata. Niektóre przyjaźnie bywają zaskakujące, jedną z nich jest przyjaźń Adele i Jennifer Lawrence.

Panie były widziane w nowojorskim klubie gejowskim, gdzie szalały przy barze i nie żałowały sobie napojów wysokoprocentowych. Można powiedzieć, że bardzo dobrze czuły się w swoim towarzystwie. Adele rozkręciła się do tego stopnia, że weszła na scenę i szalała z drag queen. Co więcej przedstawiła się, a potem “wystrzeliła” z ogłoszeniami. Podobno Jennifer Lawrence jest zaręczona, natomiast jeśli o nią chodzi to nie ma za dużo do roboty, bo jak sama powiedziała jej głównym zajęciem obecnie jest siedzenie w domu i wychowywanie dziecka.

Osoby obecne tego wieczoru nie były obojętne, upamiętniły “ekscesy” Jennifer i Adele. W sieci krążą filmiki jak i zdjęcia z pamiętnego wieczoru.

Fot. Plotek

 

Adele porzuciła karierę by skupić się na rodzinie, w przeciwieństwie do Jennifer, która nie planuje zakończyć swojej kariery tak szybko. Jedna musiała odreagować codzienną monotonię, jednak towarzystwo wybrała sobie doborowe.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz