Reklama
Strona głowna Gwiazdy Szczere wyznanie! Marcela Leszczak opowiedziała o rozstaniu z Michałem Koterskim!

Szczere wyznanie! Marcela Leszczak opowiedziała o rozstaniu z Michałem Koterskim!

od Marcin Karwoski
Reklama
Marcela Leszczak pierwszy raz zdecydowała się poruszyć temat rozstania z Michałem Koterskim. Gwiazda również zdradziła z jakiego powodu dała mu drugą szansę.

Marcela Leszczak i Michał Koterski jakiś czas temu przechodzi bardzo ciężki okres w swoim związku, który doprowadził do rozstania. Para jeszcze nigdy nie komentowała tego w mediach. Tym razem celebrytka podczas najnowszego wywiadu zdradziła trochę szczegółów o tej całej sytuacji. Gwiazda również wspomniała dlaczego dała mu drugą szansę.

Marcela podczas spotkania na żywo z czytelnikami Jastrząb Post na instagramie zdradziła co myślała o tym rozstaniu.

Dla mnie jest to dziwna sytuacja, że Michał jest w domu, bo z reguły w domu go nie było. Dla niego był to hotel. On częściej bywał we Wrocławiu. Nie jest to tajemnicą, że był okres kiedy nie byliśmy razem z Michałem, ale Bóg wiedział najlepiej, kiedy połączyć nas we dwoje raz jeszcze. Jak pojawił się ten okres, to pomyślałam, że kurczę, co ja bym sama robiła z tym Fryderykiem – zdradziła celebrytka.

Gwiazda w dalszej części dodała, że Fryderyk nie był powodem dla którego wróciła do Koterskiego.

Oboje tego chcieliśmy. Fryderyk nie jest powodem. Dostawałam dużo wiadomości, abyśmy wrócili do siebie dla dziecka. Dziecko nie może być na pierwszym miejscu w życiu, bo jeżeli ja byłabym nieszczęśliwa, to moje dziecko też byłoby nieszczęśliwe. W tym momencie, postawiłam siebie na wyższym poziomie. Musiałam podjąć taką decyzję, żebym to ja była szczęśliwa. Oboje dążyliśmy do tego, aby na nowo stworzyć dojrzały związek. Z Michałem to nabrało takiego rozpędu, że się dopiero co się poznaliśmy i zaraz była ciąża, poród, kupowanie mieszkania, remontowania. Wiele związków by tego nie dźwignęło. A my doświadczyliśmy tego – dodała modelka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz