Reklama
Strona głowna Gwiazdy Szok! Czyżby tajemniczym brytyjskim milionerem był Colin Farrell?

Szok! Czyżby tajemniczym brytyjskim milionerem był Colin Farrell?

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
Colin Farrell i Angelina Jolie mają romans?

Angelina chce zakończyć swoją miłosną “historię” z Bradem Pittem. Niecierpliwa i sfrustrowana sytuacją rozwodową stara się mimo to rozpocząć nowy rozdział w swoim życiu z innym mężczyzną. Zagadka z tajemniczym brytyjskim milionerem zaczyna wychodzić na jaw. Jak się okazuje ma nim być Colin Farrell.

Jeden z amerykańskich portali RadarOnline otrzymał od swojego informatora zaskakujące wieści. Otóż jak oznajmił widział Colina Farrella w towarzystwie Angeliny Jolie w Los Angeles. Para nie szczędziła sobie czułości, było widać między nimi chemię.

Niestety nie udało się sfotografować pary, jednak swój medialny debiut mają już za sobą. Chociażby podczas ostatniej premiery filmu “Dumbo”, gdzie pierwszoplanową rolę ma Colin Farrell. Zaskoczeniem była obecność Angeliny Jolie, która nie ma nic wspólnego z produkcją.

Na czerwonym dywanie Jolie pojawiła się ze swoimi dziećmi, tak samo Colin, który przyprowadził swojego syna Henry’ego Tadeusza ze związku z polską aktorką Alicją Bachledą-Curuś.

Nie wykluczone, że obecność Angeliny mogła mieć coś wspólnego z Colinem, jednak wspólne wyjście z dziećmi może oznaczać, że chciała po prostu miło spędzić z nimi czas.

 

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz