Reklama
Strona głowna Gwiazdy SZOK! Doda zawiesza karierę!

SZOK! Doda zawiesza karierę!

od Marcin Karwoski
Reklama
Fani Dody będą niepocieszeni. Dorota Rabczewska udostępniła na swoich oficjalnych profilach w  social mediach przykrą wiadomość. Za pośrednictwem internetu poinformowała, że jest zmuszona odłożyć wszelkie aktywności związane z karierą na dalsze tory.

Decyzja jaką podjęła jest motywowana tym, że bliska osoba z jej rodziny zachorowała na nowotwór. Pod zamieszczonym wpisem na oficjalnym profilu Dody, fani dodali jej otuchy i nadziei. Dorota Rabczewska w ostatnim miesiącach wydała płytę pt. „Dorota”.  Bilety na koncerty artystki sprzedawały się w błyskawicznym tempie. Nie ma wątpliwości, że ponownie byłą na szczycie kariery. Wszelkie media i agencje artystyczne zaczęły znowu o nią rywalizować. Niestety na niektóre rzeczy w życiu nie mamy wpływu. W życiu piosenkarki zadziało się coś strasznego. Fani będą musieli poczekać na dalszy rozwój artystyczny Doroty.  Wokalistka ogłosiła na swoich profilach w mediach społecznościowych, że zawiesza na pewien czas aktywność zawodową. Post ukazał się na oficjalnym profilu Facebookowym, napisała:

 „ Niestety nie mam dobrych informacji. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Z przykrością muszę przełożyć najbliższe aktywności zawodowe na późniejszy czas. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie”

Przypomnijmy, że kilka lat temu u mamy Doroty lekarze zdiagnozowali nowotwór . Na szczęście Pani Wandzie  po przejściu operacji udało się odzyskać zdrowie.

Facebook-Doda

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz