Reklama
Strona głowna Gwiazdy SZOK! Szymon Hołownia odchodzi z “Mam Talent”

SZOK! Szymon Hołownia odchodzi z “Mam Talent”

od Karolina Melon
Reklama
Szymon Hołownia to między innymi prezenter, którego przede wszystkim kojarzymy z programem “Mam Talent”. Niestety niedawno poinformował widzów, że rozstaje się z programem. Prawie 11 lat był prowadzącym show TVN-u razem z Marcinem Prokopem. Oboje tworzyli doskonały duet, który przyciągał widzów przed telewizory. Powód jaki podał trzeba przyznać,że jest dość zagadkowy:

“Odchodzę z “Mam Talent”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata – dziękuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy! 🙂 – czytamy.

Materiały prasowe

Jeszcze nie wiadomo kto zastąpi Szymona Hołownię. Wiadomo, że ktokolwiek to będzie ma bardzo wysoko ustawioną poprzeczkę. Widzą natomiast będzie bardzo trudno po tylu latach wyobrazić sobie kogo innego u boku Prokopa. Oby stworzyli tak idealny duet jak Ci dwaj panowie. Wpis prezentera spotkał się z mnóstwem ciepłych komentarzy:

„Bez Pana Program nie będzie już taki sam !! Ale mimo wszystko – Dziękuję za wspólne lata (pomimo iż po drugiej stronie )Życzę powodzenia w nowych przedsięwzięciach”
„Dziękujemy; bez Pana to już nie będzie TO, ten duet był NAJ, jednak czasami potrzebne są zmiany”

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz