Reklama
Strona głowna Gwiazdy Szymon Hołownia zostanie prezydentem?

Szymon Hołownia zostanie prezydentem?

od Marcin Karwoski
Reklama
Szymon Hołownia na swoim instagramie postanowił się oficjalnie pożegnać z Mam Talent. Celebryta wydał oświadczenie. Jesteście ciekawi co takiego napisał?.

Szymon Hołownia jest bardzo ostrożny w internecie. Celerbytka bardzo dobrze dba o swoją prywatność. Dziennikarz strzeże informacji na temat swojej rodziny. Dziś na swoim instagramie zdradził kilka ważnych rzeczy.

Szymon na swoim instagramie pochwalił się nowym zdjęciem. Na opublikowanej fotografii pokazał jedno zdjęcie z kulis programu Mam Talent. W opisie ukazało się kilka ważnych slow od niego.

A już w sobotę – po raz ostatni… Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje… Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata – dziekuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy! – czytamy w opisie.

View this post on Instagram

A już w sobotę – po raz ostatni… Po 12 latach. Szmat czasu. Pewnie napiszę o tym coś więcej (choć sporo o kulisach mojego wejścia w tę przygodę już powiedziałem w naszej ostatniej książce pisanej z Marcinem Prokopem, „Pół na pół”). Ale rekapituluję to sobie już dziś. Mnóstwo wspaniałych ludzi za kulisami, na scenie. Długie dni i wieczory z najlepszą na świecie ekipą. Stworzenie duetu (a to bardzo trudna rzecz) z Marcinem. Nowe telewizyjne umiejętności. Dobre (a czasem trudne) emocje… Odchodzę z „Mam Talent!”, bo dałem temu programowi wszystko, co mogłem dać, a gdy coś się kończy, coś się zaczyna. Milionom z Was, którzy oglądaliście nas przez te lata – dziekuję, i NA PEWNO się NIE rozstajemy! 🙂

A post shared by Szymon Hołownia (@szymon.holownia) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz