Reklama
Strona głowna Instagram Tabloid postanowił policzyć ile zarobiła Cleo w 2019 roku!

Tabloid postanowił policzyć ile zarobiła Cleo w 2019 roku!

od Marcin Karwoski
Reklama
“Super Express” postanowił podliczyć łączny zarobek Cleo w 2019 roku. Gwiazda cała tą sprawę skomentowała na swoim instagramie. Celebrytce nie spodobała się taka akcja.

“Super Express” postanowił sprawdzić ile Wokalistka Cleo zarobiła w 2019 na samych koncertach. Według artykułu artystka zarabia 35 tysięcy za każdy koncert. Po prostych obliczeniach dale to sumę 7,5 mln w 2019 zarobku na samych koncertach. Gwiazda postanowiła to skomentować na swoim instagramie.

Cleo na swoim instagramie pochwaliła się nowym wpisem. Gwiazda w opublikowanym wpisie poruszyła temat Tabloidu który policzył jej zarobki.

Brzydzę się takimi artykułami… Nie znoszę tego podejścia, zwłaszcza że pieniądze w moim życiu nie są ani celem, ani wyznacznikiem. Czy ja coś komuś zabrałam, żeby mi liczyć i zaglądać do kieszeni? Może tabloidy napiszą artykuły o premierach moich utworów, o ważnych przesłaniach jak w kawałku “KŁY” czy “DOM” zamiast zaglądać mi pod spódnicę i do portfela? PS. Nikt nie napisze, że moja muzyka i koncerty to efekt 20 letniej pracy dzień w dzień, a sukcesy są tylko wierzchołkiem góry lodowej która pod powierzchnią skrywa tysiące rozczarowań, prób i łez.

W komentarzach gwiazda zyskała bardzo dużo poparcia od fanów.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz