Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tajemnica Ryszarda Rynkowskiego i popularnej wokalistki

Tajemnica Ryszarda Rynkowskiego i popularnej wokalistki

od Karolina Melon
Reklama
 Rynkowski wyznaje tajemnicę, która łączy go że znana wokalistką Moniką Kuszyńską.

Gwiazdor  dziękuję Bogu za to , że na jego drodze stanęła Monika , że miał okazję ja poznać.

Piosenkarka ma bardzo dobry wpływ na Ryszarda, a każda rozmowa z nią jest terapią dla niego.

Monikę wypatrzyłam żona Ryszarda Edyta Rynkowska podczas programu “Bitwa na głosy “.

Małżonkowie byli poruszenie widokiem Moniki na wózku oraz opieką jaką otaczał ja mąż. Rozwinęła się między nimi rozmowa, chociaż Rynkowski niechętnie szuka przyjaźni w kolegach po fachu.

Wzruszył się widokiem Moniki do tego stopnia, że miał łzy w oczach. Jednak głównym powodem rozmowy była ciekawość powrotu wokalistki na scenę.

“Ja nie widziałem bardziej szczęśliwych ludzi. Monika jest darem, który napełnia człowieka optymizmem i radością. W tym całym nieszczęściu znalazła szczęście w postaci Kuby” – ocenił niedawno Ryszard Rynkowski, wspominając właśnie ten moment.

Małżeństwa utrzymują ciepłe i bliskie kontakty. Obi Panie lubią życie poza miastem i cenią sobie więzy rodzinne. Rynkowski z żoną posiadał już wówczas 4 letniego syna o, którym mówił, że jest darem od Boga. Kiedy Ryszard przechodził w swoimi życiu kryzys pierwszą osobą, która zadzwoniła do żony wokalisty była Monika. Obecnie artysta odzyskał spokój psychiczny, natomiast powrót do pracy trwał dużej. W tych trudnych chwilach bardzo dobrą wiadomością była informacja, że Monika urodziła synka.

“Ona tryska optymizmem, tryska ciepłem i radością. Tym, że odważyła się pojechać na Eurowizję, wjechać na wózku, dała piękny przekaz innym, że człowiek pokrzywdzony przez los, przez nieszczęśliwy wypadek, nie powinien tracić nadziei” – mówił Rynkowski w “Kulisach Sławy” TVN poświęconych Monice i jej codziennemu życiu.

Monika swoim optymizmem zaraża ludzi a na Ryśka rozmowy z nią działają jak balsam na duszę. Można powiedzieć prywatna terapeutka wokalisty.

Materiały prasowe

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz