Reklama
Strona głowna Gwiazdy Tamara Arciuch zdębiała podczas porodu

Tamara Arciuch zdębiała podczas porodu

od Karolina Melon
Reklama
Tamara Arciuch jest szczęśliwą żoną i mamą trójki dzieci. Jej  syn z pierwszego małżeństwa jest już pełnoletni. Natomiast z obecnego związku z Bartłomiejem Kasprzykowskim ma 10-letniego Michała i 4-letnią Ndię. Aktorka raczej nie lubi chwalić się swoim życiem prywatnym, ale tym razem zrobiła wyjątek. Zabrała głos w dyskusji na temat cięcia cesarskiego. Przyznała, że dwóch synów urodziła siłami natury natomiast córkę przez ciecie cesarskie, które było konieczne ze względu na komplikacje podczas porodu. Niestety nie ma miłych wspomnień.

“Urodziłam dwoje dzieci siłami natury, a trzecie poprzez cesarskie cięcie. Lekarz anestezjolog użył określenia tuż przed zabiegiem: “Jak już lekarze urodzą za Panią, to dziecko…”. Zdębiałam. – napisała Tamara Arciuch.

Podobne doświadczenia ma wiele kobiet.Wielokrotnie decyzja o cięciu cesarskim zapada ze względu na ratowanie życia dziecka jak i matki. Niestety niektórzy lekarze krytykują za to matki jakoby chciały iść na skróty. Aktorka w kolejnym komentarzu podzieliła się swoimi wspomnieniami.

“Lekarz od początku, jak się okazało, że będzie cesarka umniejszał mój “wkład”. Na szczęście nie jestem już “małą dziewczynką”. Odpowiedziałam mu tak, jak zasłużył i w sumie miałam gdzieś jego gadanie. Teraz mi się przypomniało z racji poruszonego tematu. Reszta lekarzy na mojej drodze spisała się bez zarzutu, może dlatego ten właśnie szczególnie utkwił mi w pamięci – dodała.

Instagram/tamara.arciuch

Celebrytka swoimi przeżyciami chciała udowodnić innym kobietą, że każdy poród kosztuje tyle samo emocji i wysiłku. Nie jest ważne w jaki sposób urodzi tylko najważniejsze aby było zdrowe.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz