Reklama
Strona głowna Telewizja Tamara Gonzalez Perea o swoich korzeniach, rasizmie i pierwszej miłości!

Tamara Gonzalez Perea o swoich korzeniach, rasizmie i pierwszej miłości!

od Robert Kowalczyk
Reklama
Bohaterką pierwszego odcinka ósmego sezonu programu „Demakijaż” będzie Tamara Gonzalez Perea (Macademian Girl) – blogerka, prezenterka telewizyjna, stylistka i uczestniczka 9. edycji „Tańca z Gwiazdami”!

Tamara po raz pierwszy opowie o swoich korzeniach, ojcu, który zmarł, gdy ona miała zaledwie dwa lata i o rodzinie z Panamy, którą bardzo chciałaby odwiedzić.

„W Panamie jeszcze nie byłam, ale mam taki plan, by zrobić to w przyszłym roku . W tym roku zaczęłam się uczyć hiszpańskiego, bo jak już tam pojadę, chciałabym się móc z nimi komunikować. Jest tam moja rodzina, mieliśmy z nimi bardzo utrudniony kontakt, więc ten kontakt trzeba będzie odnowić, zbudować, nawiązać”.

W programie poruszony zostanie też temat rasizmu, z którym Tamara zetknęła się już jako kilkunastoletnia dziewczyna:

„W czwartej klasie miałam takie pierwsze zetknięcie z rasizmem. Niektórym z mojej klasy zaczęło przeszkadzać, że mam inną skórę. Zaczęły się wyzwiska, różne nieprzyjemne incydenty. Bardzo długo nie mogłam zrozumieć o co chodzi i nagle przychodzenie do szkoły stało się męką”.

Prowadzący zapyta też o pierwszą o miłość:

„Wychodzę z założenia, że ludzie muszą spotkać się pośrodku, nie można wisieć na kimś – że ktoś Cię uratuje, zrobi coś za Ciebie. Można czasem liczyć na jego wsparcie, które jest bardzo ważne. Dla mnie taką chyba pierwszą miłością był związek pod koniec maturalnej klasy. Bardzo miło to wspominam, bardzo dużo też się o sobie nauczyłam”.

Emisja odcinka już w niedzielę 10 marca o godz. 15:00 w Polsat Cafe!

11.02.2019 Warszawa
Nagranie programu Demakijaz w Polsat
fot. Tomasz Urbanek/East News n/z Tamara Gonzalez Perea, Macademian Girl

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz