Reklama
Strona głowna Instagram Tata Dody przeszedł operację!

Tata Dody przeszedł operację!

od Marcin Karwoski
Reklama
Doda w niedawnej przeszłości poinformowała nas na swoim Instagramie ze musi przełożyć aktywności zawodowe na dalszy plan.

Z przykrością muszę przełożyć aktywności zawodowe na późniejszy czas. W mojej rodzinie pojawił się nowotwór. Proszę o wyrozumiałość i wsparcie – wpis dodany na jej instagram.

Piosenkarka nie poinformowała nas kto z rodziny zmaga się z nowotworem. Dopiero w rozmowie z „Rewią” powiedziała ze chodzi o jej tatę. Doda zapewniła, że zrobi wszystko by Paweł Rabczewski wygrał walkę z poważną chorobą. Wokalistka podzieliła się na swoim Instagramie informacja o poważnej operacji taty. W dodanym poście podziękowała również fanom za wsparcie.

„Dziękuję Wam za troskę i setki wiadomości wysyłanych codziennie, również od lekarzy z chęcią pomocy. Mój tata przeszedł poważną operację, dochodzi do siebie i czuje się coraz lepiej. Dzięki czemu i ja staję psychicznie na nogi. Jeżeli wszystko pójdzie dobrze, to zobaczymy się 5.04 na podpisywaniu płyt w Poznaniu. Ciesze się na to spotkanie. Trzymajcie kciuki.”

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz