Reklama
Strona głowna Gwiazdy Teresa Lipowska zdradziła kilka planów na przyszłość!

Teresa Lipowska zdradziła kilka planów na przyszłość!

od Marcin Karwoski
Reklama
Teresa Lipowska ostatnio postanowiła udzielić bardzo ciekawego wywiadu. Aktorka podczas rozmowy z tabloidem zdradziła, że chce zamieszkać w domu opieki. Jesteście ciekawi skąd takie podejście?.

Teresa Lipowska ma już 82 lata. Jednak nadal jest aktywna zawodowo. Celebrytka w ostatnim wywiadzie który udzieliła dla Super Expressu wyznała jakie ma plany na przeszłość. Okazuje się, że aktorka ma już wszystko zaplanowane.

Teresa w swoim ostatnim wywiadzie dla Super Expressu wyznała, że cały czas mimo swojego wieku nie możne narzekać na nudę. Gwiazda zdradził również, że nadal chce pracować.

Ciepłe kapcie to nie dla mnie – zdradziła aktorka.

W dalszej części wywiadu aktorka zdradziła, że jest świadoma tego, że starość dotknie i ją. Gwiazda jednak ma na taki czas przygotowany plan. Celebrytka zdradziła, że gdy ten moment nadejdzie to planuje zamieszkać w domu starców. Później dodała, że podjęła taką decyzje ponieważ ma tam bardzo dużo bliskich osób.

Tu są moje koleżanki, Żenia Herman i Zofia Kucówna. Są tu osoby, z którymi mam wspomnienia. Przyjeżdżam tu z ogromną sympatią. Jest tutaj z kim porozmawiać. […] Tu jest najpiękniej i jest kulturalnie – dodała na koniec.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz