Reklama
Strona głowna Gwiazdy Teresa Lipowska zdradziła kwotę swojej emerytury!

Teresa Lipowska zdradziła kwotę swojej emerytury!

od Damian Kowal
Reklama
Teresa Lipowska postanowiła zdradzić kwotę swojej emerytury! Będziecie w szoku, gdy przeczytacie o jej wysokości!

Gwiazda serialu “M jak miłość” zdradziła kwotę własnej emerytury. Z takiej sumie ciężko jej przeżyć od pierwszego do pierwszego… Teresa Lipowska powiedziała, że jej emerytura wynosi 2 000 zł na rękę. Podczas jednej z ostatnich wizyt w programie “Pytanie na śniadanie” stwierdziła, że:

Mieliśmy jako seniorzy mieć leki darmowe, a ja byłam ostatnio w aptece i na dziewięć leków żadnego nie miałam za darmo. Także dziękuję za opiekę…

Aktorka zamierza walczyć o prawa swoje oraz innych seniorów.

Dla seniorów chciałabym większego zainteresowania. Oczywiście mówi się dużo, robi się mniej. Moim marzeniem było, żeby się tyle robiło, ile się mówi. I wtedy może będzie nam lepiej.

Kwota ta jest dla niej niezwykle niska. Zdaje sobie jednak sprawę, że nie każdy może tak myśleć. W jednym z wywiadów dopowiedziała, że:

Oczywiście, można dyskutować nad tym, czy jest to emerytura wysoka, czy niska, po 60 latach pracy te 2200, a 2000 złotych na rękę. Uważam, że to jest taka średnia emerytura, bo bywają gorsze. To jest tylko i wyłącznie z gaży, czyli z części w teatrze, a nie od żadnych dodatków, filmów czy koncertów… Gdybym nie miała takiego wielkiego szczęścia, a w moim wieku to jest wyjątkowe szczęście, że trafiłam na serial, który mi, że tak powiem, uzupełnia tę emeryturę co miesiąc, i mogę sobie pozwolić na parę rzeczy, to byłoby bardzo cieniutko.

A co Wy myślicie na ten temat?

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez M jak miłość (@mjakmilosc.official)

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz