“The Summer I Turned Pretty” został nakręcony w tym mieście East Coast Beach

THE SUMMER I TURNED PRETTY, Lola Tung (left), 'Summer Catch', (Season 1, ep. 105, aired June 17, 2022). photo: Peter Taylor /Amazon / Courtesy Everett Collection

Najnowsza seria Amazon Prime, “the Summer I Turned Pretty”, oparta jest na bestsellerowej trylogii powieściowej o tym samym tytule autorstwa Jenny Han. Serial śledzi nastoletnią Isabel “Belly”Conklin, która doświadcza wzlotów i upadków dojrzewania podczas szesnastego lata w Cousins Beach z mamą i bardzo bliskimi przyjaciółmi.

Zarówno w powieści, jak i serii, zdjęcia słonecznej, piaszczystej i malowniczej plaży Cousins wystarczą, aby każda osoba pragnęła przenieść się do osobliwego miasteczka na plaży na lato. Chociaż główna sceneria książki nie jest prawdziwym miejscem, inspirowana jest kilkoma godnymi uwagi plażami. Tutaj kręcono film “lato, które przemieniłem w Piękność”.

Ekranizacja książki Hana została nakręcona w Wilmington, w stanie Nowy Jork, w wielu miejscach w stanie Cape Fear area. Według Gwiazdy Kansas City, wielu aktorów w serialu spędzało czas w okolicy przed kręceniem zdjęć, aby nie tylko zapoznać się ze sobą, ale także zająć się lokalizacją. “Przyzwyczailiśmy się do bycia w Wilmington, przyzwyczailiśmy się do bycia razem i byliśmy w stanie stworzyć tę więź, która była podobna do więzi z Twoimi przyjaciółmi z dzieciństwa i którą musieliśmy mieć na pokaz”, powiedziała Lola Tung, która gra Belly w serialu.

Sprawdź kilka zdjęć Cape Fear I Wrightsville Beach w Wilmington, NC, obszar poniżej.

Źródło Zdjęcia: Unsplash / Kevin Dunlap

Źródło Zdjęcia: Unsplash / Mitchell Maglio

Źródło Zdjęcia: Unsplash / Brendan Steeves

Źródło Obrazu: Unsplash / Avery Cocozziello

Podczas gdy większość historii Belly ‘ ego w pierwszym sezonie rozgrywa się w Cousins Beach i tym samym została sfilmowana w Wilmington, Han ma wielkie pomysły, aby rozszerzyć swój świat. Seria Amazon Prime została już odnowiona na drugi sezon (przez Deadline) i wygląda na to, że postacie mogą zmienić scenerię wkrótce sezonu. “Wszystko, co widzisz, to lato. I myślę, że jest o wiele więcej drogi do motyki. Będziemy mogli zobaczyć świat [Belly ‘ego] nieco większy” – wyjaśnił dziś Han.

Obejmij swoją wewnętrzną plażową dziewczynkę i złap” lato, które zamieniłem na ładne ” na Amazon Prime Video. Obejrzyj zwiastun poniżej!

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version