Reklama
Strona głowna Hot The Voice Kids. Wiktoria zachwyciła wszystkich.

The Voice Kids. Wiktoria zachwyciła wszystkich.

od Marcin Karwoski
Reklama
Piąty The Voice Kids jest zaopatrzony w wiele młodych talentów. Idealnym potwierdzeniem tego jest Wiktoria oraz Ewelina.

The Voice Kids aktualnie jest jednym z najbardziej lubianych programów rozrywkowych Polaków. Nic w tym dziwnego ponieważ jego ostatnia edycja przyniosła bardzo dużo emocji. A to wszystko za sprawa coraz większych talentów które się tam pokazują.

W piątym odcinku The Voice Kids gwiazdą według wielu została 14-letnia Wiktoria Zwolińska z Krakowa. Młoda artystka przez Cleo została nazwana jako diwa.

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce!

Podobne komentarze również zostawiali pozostali jurorzy.

Dopiero gdy przestała grać muzyka a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje – że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom – powiedział Dawid Kwiatkowski.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz