Reklama
Strona głowna Ogólne The Voice w aż trzech odsłonach. O fotele trenerów walczą największe gwiazdy!

The Voice w aż trzech odsłonach. O fotele trenerów walczą największe gwiazdy!

od Natalia Szymkiewicz
Reklama
The Voice to jeden z najpopularniejszych programów telewizyjnych. Swoje zdolności wokalne miały możliwość zaprezentować utalentowani Polacy, którzy walczyli o uwagę jurorów i widzów zgromadzonych przed telewizorami. Nic więc dziwnego, że w jesiennej ramówce pojawią się aż trzy odsłony tego kultowego programu rozrywkowego.

The Voice Kids będzie miał na celu wyłonić najzdolniejszych dzieciaków, The Voice Senior pokaże nam walkę starszego pokolenia, natomiast The Voice jest uniwersalną wersją pozostałych. W każdym z nich zasiądzie jury, które wyłoni najlepszy głos w kraju.

Obecnie toczy się walka o fotel trenera. Członek jury będzie nie tylko miał możliwość rozwijać pod swoimi skrzydłami przyszłego zwycięzcę, ale także zarobić całkiem pokaźną “sumkę”. Jak się okazuje za taki “zaszczyt” można zgarnąć nawet do 200 tysięcy złotych.

Z informacji podanych przez Super Express można dowiedzieć się, że o posadę walczą największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej:

O posadę w The Voice Kids walczą: Cleo, której podopieczna zwyciężyła w poprzedniej edycji, Natalia Szroeder oraz Margaret. Natomiast o ocenianie seniorów ubiegają się: Marek Piekarczyk, Andrzej Piaseczny oraz Michał Szpak i Alicja Majewska, która jako jedyna potwierdziła już swój udział.

Wiadomo, że w The Voice nie zobaczymy już Barbary Kurdej-Szatan. Jej miejsce zajmą: w seniorze – Marta Manowska, w juniorze – Ida Nowakowska, zaś w podstawowej wersji – Marcelina Zawadzka.

Materiał prasowy: The Voice Of Poland

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz