Reklama
Strona głowna Ogólne “The Wall – wygraj marzenia” bez Pawła Orleańskiego! Stracił pracę w TVP!

“The Wall – wygraj marzenia” bez Pawła Orleańskiego! Stracił pracę w TVP!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Paweł Orleański nie poprowadzi już popularnego teleturnieju w telewizyjnej “Jedynce“. Kto Go zatem zastąpi i poprowadzi “The Wall – wygraj marzenia“?

Prowadzący znany jest z anteny TV4, gdzie od 12 lat prowadzi program popularnonaukowy “Galileo“. Z kolei, kiedy jesienią 2017 roku w TVP1 zadebiutował nowy teleturniej “The Wall – wygraj marzenia”, Paweł został jego gospodarzem. Teraz wiadomo, że wiosną 2019 roku w ramówce stacji pojawi się kolejny sezon, ale już z… nowym prowadzącym:

Drodzy widzowie i wspaniali uczestnicy programu “The Wall – wygraj marzenia”. Jest mi niezmiernie przykro poinformować Was, że niestety nie zobaczymy się już w nowych odcinkach programu. Decyzją TVP program zostaje na antenie z “nowym prowadzącym”.
Nie będę przed Wami ukrywał, że jest to dla mnie zaskakująca i bolesna wiadomość. Te wspólne trzy sezony, dające w sumie aż 52 odcinki wspaniałej przygody, były dla mnie cudownym doświadczeniem i ogromną zawodową lekcją. Dziękuję wszystkim współpracownikom za profesjonalizm i życzliwość, a także za zaufanie jakim mnie obdarzyliście .
Poznałem w tym programie niesamowitych ludzi, którzy poświęcają siebie i swój cenny czas innym. Nie zmieniajcie się. Naprawdę wierzę, że dobro powraca i wróci do Was ze zdwojoną siłą :)) Wierzę też w pracowitość, profesjonalizm i oddanie. Dlatego dalej z oddaniem będę robił swoje 🙂 Do zobaczenia. – napisał Paweł Orleański na facebooku.

We wtorek Telewizja Polska przekazała portalowi wirtualnemedia.pl, że nowym gospodarzem teleturnieju będzie Maciej Kurzajewski.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz