„The X Factor” udostępnił niewidzialną, rozszerzoną wersję oryginalnego przesłuchania Harry ’ ego Stylesa

Minęło 12 lat, odkąd po raz pierwszy zobaczyliśmy Harry ’ ego Stylesa jako bezczelnego 16-latka, który wziął udział w castingu do „The X Factor” z wykonaniem „isn’ t She Lovely”Steviego Wondera. Przynajmniej tak myśleliśmy. 30 lipca „The X Factor” wydał zupełnie nową, nigdy wcześniej nie widzianą, rozszerzoną wersję swojego oryginalnego przesłuchania i ujawnia, że zaśpiewał zupełnie inną piosenkę.

Styles wchodzi na scenę przed jurorami Louisem Walshem, Nicole Scherzinger i Simonem Cowellem i początkowo śpiewa utwór „Hey, Soul Sister”Traina. Wiemy, że nasze życie było kłamstwem. Po tym, jak Cowell zatrzymuje muzykę, mówi: „Nie wiem, czy to utwór, który cię rzuca, ale czy mogę usłyszeć coś tylko ciebie bez żadnej muzyki?”Styles następnie wykonuje moment, który powtarzaliśmy zbyt wiele razy, aby przyznać, gdy śpiewa” Isn 't She Lovely” a cappella. Podczas gdy Walsh nie jest pewien, że jest zbyt młody i niedoświadczony, Scherzinger i Cowell wspierają naszego chłopca-a reszta to historia.

To nie wszystko, co ujawnia ten rozszerzony klip. W uroczej wymianie z Cowellem mówi: „moja mama zawsze mówiła mi, że jestem dobrą piosenkarką, tak jak moi przyjaciele.”Kiedy Cowell śmieje się, że mamusie zwykle nie wiedzą najlepiej, jeśli chodzi o śpiew, Styles ponownie czaruje:” to właśnie mam na myśli, więc chciałem przyjść i zapytać ludzi, którzy wiedzą.”

Wokalista „As it Was” prowadzi również słodką rozmowę o piekarni, w której pracował, mówiąc sędziom, że Wiedeńskie fantazje i ciastka milionerów to najpopularniejsze smakołyki, które sprzedaje. To oczywiste, że styles ma sceniczną obecność i pewność siebie jako nastolatek, pomimo jego lekko skalistego wokalu na torze.

Ten niewidoczny materiał jest kontynuacją filmu z 23 lipca, który został zaprezentowany przez „The X Factor”, który pokazał, że to Scherzinger stworzył One Direction. „Są po prostu zbyt utalentowani, aby się ich pozbyć; mają odpowiedni wygląd i charyzmę na scenie. Myślę, że razem będą świetni w boysbandie. Są jak małe gwiazdy. Nie można pozbyć się małych gwiazdek, więc poskładać je wszystkie razem”, mówi. Warto zauważyć, że jest to sprzeczne z niektórymi komentarzami Liama Payne ’ a, gdy w maju wystąpił na podcaście Logana Paula i powiedział, że usłyszał, że zespół powstał wokół niego.

Sukces Stylesa sprawił, że katapultował się do supergwiazdy. Od fenomenu One Direction po pierwsze solowe albumy, kolekcje mody Gucci i wyróżnienia aktorskie, przeszedł długą drogę od pierwszego przesłuchania. Być może właśnie został znokautowany z czołowego miejsca na liście Billboard 100 przez Lizzo-i kupił jej kwiaty, aby jej pogratulować-ale niesamowite osiągnięcia 28-latka od czasu „The X Factor” nie mają sobie równych.

Obejrzyj nostalgiczny film powyżej.

Źródło

Bądź na bieżąco i obserwuj nas w oficjalnej aplikacji Google News
Exit mobile version