Reklama
Strona głowna Gwiazdy Thomas Markle znowu oczernia córkę i zięcia

Thomas Markle znowu oczernia córkę i zięcia

od Karolina Melon
Reklama
Thomas Markle doszedł do wniosku, że może coś ugrać na decyzji, którą podjęła para książęca. Rodzina królewska powoli przestaje komentować decyzję Harrego i Meghan. Natomiast jej rodzina wręcz przeciwnie z ojcem na czele. Tym razem wystąpił w amerykańskiej telewizji i nie daje za wygraną. Kpi z córki, że stała się ofiarą rasistowskich żartów.

“Meghan nigdy nie miała problemów z rasizmem w szkole ani swoim otoczeniu. Nie zauważyłem, żeby w Anglii taki problem istniał. Ludzie są tu dużo bardziej liberalni niż w Stanach Zjednoczonych, dlatego nie sądzę, żeby ktoś traktował Meghan gorzej z powodu rasy – wyjaśnił.

Prowadzący program, który również krytykuje Meghan sprowokował go aby się wypowiedział na temat działalności ekologicznej córki. Skończyło się nazwaniem ją hipokrytką.

“Tak, jest, bo jeżeli ciągle o tym mówisz, to musisz wziąć za to odpowiedzialność. Powinni wziąć przykład z Williama i podróżować publicznym transportem, a nie prywatnymi samolotami. Dla mnie to ma sens – stwierdził.

Oczywiście nie obyło się bez krytyki księcia, do którego apeluje o spotkanie.

“Jeżeli za 30 dni po tym wywiadzie nikt się do mnie nie odezwie, to po prostu spróbuję znowu. To wystarczająco dużo czasu, aby się namyślić. Harry, zmężniej i przyleć się ze mną spotkać – zaapelował.

Postępowanie ojca Meghan powoli staje się żenujące.

Instagram/thomas_markle_official

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz