Reklama
Strona głowna Gwiazdy To już pewne! Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy!

To już pewne! Agnieszka Woźniak-Starak wróciła do pracy!

od Marcin Karwoski
Reklama
Agnieszka Woźniak-Starak gościła na antenie Newonce.radio. Gwiazda oficjalnie potwierdziła swój powrót do pracy oraz podała szczegóły swojej autorskiej audycji. Zapowiada się bardzo ciekawie.

Już od dłuższego czasu media mówią o tym, że Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Warto przypomnieć, że celebrytka postanowiła zrobić sobie przerwę zawodową po tragicznej śmierci jej męża Piotra Woźniaka-Staraka w sierpniu.

W poniedziałek Agnieszka gościła w Newonce.radio. To własnie na tej antenie będzie odbywała się jej autorska audycja. Prezenterka podczas wywiadu zdradziła, że bardzo tęskniła za swoją pracą.

Ile lat minęło od ostatniego pobytu w radio? – spytał.

Ostatni był razem z Kubą [red. Wojewódzkim]. Jakieś sześć lat? – odpowiedziała.

Lubisz to? – spytał dziennikarz.

Strasznie tęskniłam i myślę, że radio internetowe to przyszłość – odpowiedziała.

Gwiazda na koniec zdradziła co będzie się ukazywać na jej audycjach.

Chcę powiedzieć, że długo rozmawialiśmy o tym, jak to ma wyglądać. Na początku miało być o kobietach i z kobietami, ale postanowiliśmy nie dyskryminować mężczyzn. Będziemy rozmawiać czule o tym, jak złapać w tym naszym świecie równowagę na przekór różnym sytuacjom. Zaproszeni goście może powiedzą, jak odzyskać tę siłę. Nie wiemy, jaka siła w nas siedzi dopóki życie nas nie przeciągnie – zdradziła Agnieszka.

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz