Reklama
Strona głowna Gwiazdy To koniec! Agnieszka Woźniak – Starak odchodzi z “Ameryka Express”!

To koniec! Agnieszka Woźniak – Starak odchodzi z “Ameryka Express”!

od Krzysztof Kujawski
Reklama
Niestety nie jest to dobra informacja dla fanów Agnieszki Woźniak – Starak. Celebrytka właśnie potwierdziła tę najgorszą wiadomość. Prowadząca program “Ameryka Express” zrezygnowała z dalszej współpracy.

Wszystko zaczęło się od jednego z odcinków, w którym uczestnicy mieli za zadanie pocałować nieznajome osoby nie pytając Ich nawet o zgodę. Wtedy też Agnieszka postanowiła odnieść się do tego i na Instagramie zamieściła post:

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM – oznajmiła.

Przyszła jednak pora, kiedy Agnieszka ogłosiła, że to już koniec:

Zrezygnowałam, ze swojego najważniejszego projektu, czyli „Ameryka Express”. Nie wiem, kto mnie zastąpi. Myślę, że nie będzie brakowało chętnych na prowadzenie. Ja bym tam wysłała któregoś z byłych uczestników” – powiedziała w rozmowie z portalem Jastrząb Post.

Prowadząca po latach poprowadzi teraz show “Big Brother”.

View this post on Instagram

Wstyd mi za 10. odcinek programu Ameryka Express. Mimo, że jest to fantastyczny format, w którym oglądamy nie tylko zmagania uczestników, ale również najpiękniejsze zakątki świata i w luźnej, rozrywkowej formie staramy się przybliżyć inne kultury, to zadania przed którymi stawiani są nasi bohaterowie często budzą również moje wątpliwości. Nie biorę udziału w pracach produkcyjnych przy wyborze konkurencji dla uczestników, nie jestem również świadkiem wszystkich zmagań na planie, nie jest to jednak żadnym usprawiedliwieniem, ponieważ jako prowadząca firmuję ten format własną twarzą. I dlatego dziś z przykrością stawiam sobie pytanie, czy powinnam ten program nadal prowadzić? Przyjmuję wszystkie zarzuty, zgadzam się z nimi i ze swojej strony mogę powiedzieć jedynie PRZEPRASZAM.

A post shared by Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) on

Reklama
0 komentarz
0

Zobacz również

Zostaw komentarz